Czy żyjesz w mentalności loterii?

Załóżmy, zatrzymać i pomyśleć o większy obraz na chwilę. Możesz być ktoś, kto kupuje losy co tydzień, lub może być jednym, który nigdy nie kupił jeden bilet w całym wi?cej swoim życiu. Tak czy inaczej, nie liczą się obecnie jeszcze tylko ...

... Bo jest coś, co idzie jeszcze głębiej niż zwykłą loterię. Jest to sposób myślenia za zakup biletów loteryjnych, które doprowadzą do niewydolności finansowej. Starożytna mądrość mówi, że ten, kto goni fantazje ma biedy czeka na niego.

Co zatem jest fantazją, iw jaki sposób prowadzić do ubóstwa?

To jest to: wiara, że ​​będziesz miał szczęście i mieć wszystkie problemy rozwiązane w mgnieniu oka (lub rysunek loterii) jest fantazją. Przekonanie, że można dostać coś za nic nie jest fantazją. Jest to fantazja myśleć kliknij tutaj, aby przej?? bezpo?rednio do strony można iść do pracy i zrobić tyle, by nie wylecieć, a następnie oczekiwać, aby awansować. Jest to fantazja myśleć można przechowywać jedzenie 4 razy w tygodniu, idąc na zakupy, a zatrzymując się w Starbucks każdego ranka, a spodziewać się długu wolne.

To jest to, co nazywamy "loterii mentalność", a to nigdy nie doprowadzi do sukcesu. Jeśli realizować tę mentalność, zawsze kończy się rozczarowaniem. pójdzie na mojej stronie

Wiele lat temu ktoś powiedział mi: "Jeśli chcesz osiągnąć sukces, a następnie dowiedzieć się, co robią wszyscy, a nie na odwrót."

Niestety, większość ludzi żyjących w tej loterii mentalności w taki czy inny sposób. Oznacza to, że mają nadzieję dostać coś za nic. Ale trzeba zdać sobie sprawę, że jeśli chce się coś, trzeba umieścić coś w!

Jeśli chcesz, aby zniszczyć swój dług, trzeba siedzieć i modlić się i nic nie robić, ale mam nadzieję i czekać na to, aby nagle zniknąć? Heck nie!

Jeśli chcesz dostać Pytania i odpowiedzi awans w pracy, czy zegar w zegar i na zewnątrz, wykonując niezbędne minimum codziennie, mając nadzieję, twój szef cię zauważy i będzie on w jakiś sposób być skłonny dać awans? Nope!

Najważniejsze jest to, jeśli robisz to, co zawsze robiliśmy, będziesz miał to, czego czytali ... .. zawsze miał. Nie kładź nadzieję w fantazji, ponieważ nigdy nie doprowadzi do sukcesu. Wybierz już dziś, aby uzyskać wyposażone, robić to, co trzeba zrobić, i podjąć działania w kierunku swojego celu!

Kliknij tutaj, aby otrzymać bezpłatny egzemplarz naszego Amazon Bestseller

Pobierz bezpłatny egzemplarz naszego bestsellera

Grab kopię Uwolnij moc Opcje binarne teraz!

Wpisz swoje dane poniżej

Nie będzie podać swoje dane do nikogo innego

Powered By PopUp Domination