Każdy przedsiębiorca jest czynnikiem Market

 

Aby w pełni zrozumieć, dlaczego nie możemy być w 100% pewien, co wydarzy się na rynkach, musimy zastanowić się, jak działają rynki. Ceny aktywów idą w maj? oficjalnego ?ród?a górę iw dół Bo handlowców albo licytować cenę wyższą lub niższą.

Każdy przedsiębiorca To kładzie na handel ma potencjał, aby przejść na rynek.

Ponieważ A Prosz? przeczyta? tutaj jest inne, które będą wprowadzone ceny idą w górę iw dół, przez handlowców na miejsce zwycięskiej handlu opierają się one na innych przedsiębiorców zgadzając się z tego, co myślą i działają w tym samym mannermouse.

Na przykład, gdybym miał przejść krótki (put) byłbym przydatny Powołując się na innych handlowców będzie krótka (PUT), aby przejść na rynek krótkie i mnie zwycięzcą.

Ponieważ każdy przedsiębiorca ma potencjał, aby przenieść OOK rynku możemy spojrzeć na siebie i każdy przedsiębiorca jako pojedynczego czynnika na rynku.

W każdej Poznaj fakty, The chwili może istnieć thounsands lub poszczególne podmioty gospodarcze wchodzące i wychodzące aktywo handlu certainement.

Jedynym sposobem wiemy dokładnie, co wydarzy się na rynku jest gdybyśmy wiedzieli dokładnie, co każdy przedsiębiorca zamierza zrobić dokładnie, co czas i cena!

Aby myśleć o tym, jak to sprawia, że ?e raporty ​​patrząc na wynik certainement na rynkach dość głupie, ale to, co ludzie oczekują za każdym razem wyglądają na system, który jest w 100% rację!

Oczywiście wiedząc, co każdy przedsiębiorca ma zamiar zrobić, to niemożliwe, więc Dlatego wiedząc dla czytali ... .. 100% pewności, co będzie dalej na rynku jest ook niemożliwe!

Pobierz bezpłatny egzemplarz z naszych najlepszych sprzedaży książek

Grab kopię Uwolnij moc Opcje binarne teraz!

Wpisz swoje dane poniżej

Nie będzie podać swoje dane do nikogo innego

Powered By PopUp Domination